Dojarka bańkowa dla krów.

Dojarka bańkowa dla krów. 

Dowóz, montaż, super serwis!

2 700,01 zł
Ilość

 

 

 

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Producenta w Polsce i Niemczech - działamy bez pośredników, dlatego możemy zaooferować najkorzystniejsze warunki i najsprawniejszą obsługę naszym Klientom.

Dojarka mobilna bańkowa do mleka dla krów krowy.

U nas dostajesz DWA LATA GWARANCJI.

Prowadzimy sprzedaż ratalna.

Zestaw szczotek do czyszczenia węży oraz ślepy strzyk gratis!

Jako jedyny dostawca dojarek, dowozimy sprzęt do Klienta, montujemy, asystujemy przy doju i myciu i wyjeżdżamy dopiero po ostatecznej akceptacji towaru przez Klienta- nigdy nie sprzedajemy kota w worku. Jest to możliwe dzięki rozbudowanej sieci sprzedaży i obecnosci naszych przedstawicieli w całej Polsce.

Zapewniamy także kompleksowy, bardzo efektywny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Posiadamy sklep stacjonarny oraz magazyn, w których zawsze bez problemu można kupić części zamienne oraz materiały eksploatacyjne.

Nasi serwisanci sa dostępni dla Państwa takze w okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym - zapewniamy bezpieczeństwo i pomoc w razie awarii.

Nasze dojarki są fabrycznie nowe, fabrycznie zapakowane, wykonane na nasze zamówienie, pod naszą kontrolą, wg naszych najwyższych standardów i mają DWULATNIĄ POLSKĄ GWARANCJĘ realizowaną przez POLSKA FIRMĘ BIVET.

Możliwosć szerokiej konfiguracji- oferujemy urządzenia z jednym, dwoma lub czterema aparatami udojowymi oraz róznorodnymi typami baniek a takze - gum strzykowych.

Wszystkie urządzenie posiadają automatyczny program myjacy, co czyni je praktycznie bezobsługowymi.

Dojarka wyposażona jest w suchą pompę, co istotnie ułatwia korzystanie z urządzenia. Posiada także automatyczny program myjący, co dodatkowo usprawnia użytkowanie.

Stabilna konstrukcja podwozia, nisko usytuowany środek ciężkości oraz zastosowanie bańki o pojemności 25 l zapewniają bezpieczeństwo i wygodę stosowania - dane zebrane od Klientów pokazały, że pojemność bańki 25 l jest optymalna ze względu na wygodę stosowania, stabilność i ergonomię.

Urządzenia posiada także komorę próżniową, wkomponowaną w ramę podwozia w sposób zapewniający odpowiednią izolację i trwałość tej komory. Najlepsze pompy, charakteryzujące się wysoką kultura pracy, podnoszą komfort pracy dojarza i komfort zwierząt.

Nasz sprzęt posiada europejski certyfikat zgodności (CE), gwarantujący najwyższą jakość.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji lub wyjaśnień - proszę dzwonić lub pisać.

Dane techniczne:

Pompa: 

Wydajność 200-230 l/min
Obroty 1450 obr./min

Silnik:
Moc  0,55 kW
Zasilanie 220 V

Jednostka mleczna:

Bańka:
Ze stali kwasoodpornej
Pojemność bańki 25l

Przewody:
Przewód mleczny 2 x 200mm (25mm x 16mm)
Przewód pulsacyjny 2 x 175mm (14mm x 7mm)

Gumy strzykowe
Silikonowe

TK 1-PS

Komentarze

Napisz swoją opinię

Dojarka bańkowa dla krów.

Dojarka bańkowa dla krów. 

Dowóz, montaż, super serwis!

Napisz swoją opinię

16 innych produktow w tej samej kategorii