Produkt dostępny

Kolczyki dla bydła

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt pod nr. 603-030-717

0,00 zł
Opis

Can Agri jest akredytowanym dostawcą kolczyków dla zwierząt gospodarskich (lista ARiMR – pozycja nr 3). Dostarczane przez nas znaczniki spełniają najwyższe wymogi jakościowe, zarówno w zakresie wytrzymałości na zrywanie, jak i stabilności tworzywa oraz trwałości laserowego nadruku.Zamawiając kolczyki u dystrybutorów firmy Can Agri, duplikat otrzymasz w cenie 0,99zł netto. Oferowane przez CAN AGRI kolczyki dla owiec i kóz są najmniejsze i najlżejsze ze wszystkich typów, dostępnych na polskim rynku. Co to oznacza dla delikatnych małżowin usznych owiec, wiedzą nadto dobrze ich hodowcy. Cechą charakterystyczną naszych kolczyków dla bydła, owiec i kóz jest CZERWONA WKŁADKA łącząca część żeńską i męską kolczyka. Kolczyki Can Agri dostępne są w całym kraju za pośrednictwem sieci naszych dystrybutorów, można również zamówić je, wysyłając zamówienie na adres naszej firmy.

Dostarczamy również najwyższej jakości kolczykownice, cechujące się wysoką trwałością, a dzięki nietypowej konstrukcji (równoległy ruch igły i kowadełka) wymagające przyłożenia znacznie mniejszej siły przy zapinaniu kolczyków, niż ma to miejsce w przypadku innych konstrukcji. Dlatego są one przez nas polecane zwłaszcza dla posiadaczy większych stad zwierząt.

Najczęstszym błędem popełnianym przez hodowców jest niedopasowanie rodzaju igły do rodzaju kolczyka, co powoduje nieścisłe zapięcie i gubienie kolczyka przez zwierzęta. Każda kolczykownica powinna mieć możliwość wymiany igły (lub wkładki z igłą).

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kolczyki dla bydła

Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt pod nr. 603-030-717

Napisz swoją opinię

Top