Pasza Owca/Koza 25kg

43,00 zł
Brutto
Ilość

  • Korzystaj z bezpiecznych metod płatności dzięki szyfrowanym połączenią między Twoim bankiem a naszym sklepem. Korzystaj z bezpiecznych metod płatności dzięki szyfrowanym połączenią między Twoim bankiem a naszym sklepem.
  • Możliwość wysyłki Kurierem, odbioru osobistego oraz wizyty naszego specjalisty. Możliwość wysyłki Kurierem, odbioru osobistego oraz wizyty naszego specjalisty.
  • Zasady zwrotów opisane są w zakładce "Zwroty" w dolnej części strony Zasady zwrotów opisane są w zakładce "Zwroty" w dolnej części strony

Mieszanka Owca/Koza to uniwersalna pasza o optymalnym poziomie białka i energii, dostosowanych do żywienia małych przeżuwaczy. Zalecana jest do stosowania we wszystkich rodzajach dawek opartych na różnych kiszonkach (kukurydza, sianokiszonka) oraz sianie i słomie. Składniki paszy zapewniają źródła energii oraz białka dostępne na różnych etapach przewodu pokarmowego. Produkt wyróżnia się dużą różnorodnością składników, co w żywieniu małych przeżuwaczy, mających się cechować zdrowotnością i wysoką produkcyjnością, jest bardzo istotne. Obecność chronionych witamin (VIVALTO) oraz naturalnych przeciwutleniaczy w postaci polifenoli (Selko AO-Mix) zapewnia dodatkowe wsparcie dla organizmu. Pasza charakteryzuje się wysoką smakowitością i dobrą pobieralnością.

114 901 05

Komentarze

Napisz swoją opinię

Pasza Owca/Koza 25kg

Napisz swoją opinię

16 innych produktow w tej samej kategorii