Hendrix OK Dolce 25kg

43,00 zł
Brutto
Ilość

  • Korzystaj z bezpiecznych metod płatności dzięki szyfrowanym połączenią między Twoim bankiem a naszym sklepem. Korzystaj z bezpiecznych metod płatności dzięki szyfrowanym połączenią między Twoim bankiem a naszym sklepem.
  • Możliwość wysyłki Kurierem, odbioru osobistego oraz wizyty naszego specjalisty. Możliwość wysyłki Kurierem, odbioru osobistego oraz wizyty naszego specjalisty.
  • Zasady zwrotów opisane są w zakładce "Zwroty" w dolnej części strony Zasady zwrotów opisane są w zakładce "Zwroty" w dolnej części strony

Pasza Koza Tusinek to delikatna pasza o obniżonym poziomie białka. Dopasowana do żywienia w okresie pastwiskowania jak i przy stosowaniu komponentów wysokobiałkowych (np. lucerna). Zalecana także w żywieniu z zastosowaniem siana jak i kiszonek. Doskonała dla żywienia kóz i owiec w chowie małointensywnym i przy niskiej produkcyjności zwierząt. Różnorodność składników mimo wszystko pozwala na uzupełnienie energii i białka na różnych poziomach przewodu pokarmowego.  Tak jak wszystkie pasze dla kóz i owiec zawiera chronione witaminy (VIVALTO) oraz naturalne przeciwutleniacze w postaci polifenoli (Selko AO-Mix) dla zapewnia dodatkowe wsparcia dla organizmu.

119 779 65

Komentarze

Napisz swoją opinię

Hendrix OK Dolce 25kg

Napisz swoją opinię

16 innych produktow w tej samej kategorii